best website builder app
,,

,,,


Özege Teknik Fidancılık İşletmeleri olarak siz değerli müşterilerimize en iyi ve en verimli fidan çeşitleriyle hizmet vermeye devam etmekteyiz.Her yıl bir öncesinden daha gelişmiş bir vizyon ile sizlerleyiz.Merkez ve 5 şubemizde sizlerin her daim yanınızda yakınınızdayız...

Mobirise

Bozdoğan
Aydın
(Merkez)

Mobirise

Fethiye
Muğla
(Şube)

Mobirise

Bayır
Muğla
(Şube)

Mobirise

Çine
Aydın
(Şube)

Mobirise

Orhangazi
Bursa
(Şube)

Mobirise

Didim
Aydın
(Şube)

  • FİDAN ÜRETİMİ - Geniş üretim sahalarımızda ve anaçlığımızda yüksek standart ve kalitelerde üretimi yapılmakta olan fidanlar sizlere en verimli olacak şekilde sunulmaktadır.
  • DESTEK-DANIŞMA - Zeytin ve meyve üretiminin yanı sıra peyzaj konusunda da uzman ekibimiz sizlerin her zaman yanınızda olmaktadır.Arazi, Üretim,gübre,bakım gibi ihtiyacınız olan her konuda bizlere danışabilir uzmanlarımızdan destek alabilirsiniz. 
  • SATIŞ-NAKLİYAT - İşletmemizden zeytin fidan çeşitlerini,meyve fidan çeşitlerini,peyzaj ürünleri ve gübreleri temin edebilirsiniz.

YENİ ÇEŞİTLERİMİZ

Öz Ege Teknik Fidancılık İşletmeleri olarak anaçlıktaki yeni çeşitlerimiz satışa sunulmuştur..

"Gemlik çeşidinin bir klonu olup Bursa'nın Gemlik ilçesinden selekte edilmiştir.Ağaç gelişme durumu orta kuvvetli, meyveler 4.03 g ağırlığında olup standart Gemlik çeşidine göre periyodiziteye eğilimi düşüktür ve periyodizite katsayısı 0.198, meyve şekli yuvarlağa yakın oval, et oranı %86.65'tir.
Hasat periyodu : Kasım-Aralık
Verim : 15-20 kg/ağaç.
Önerilen Bölgeler : Marmara Bölgesi,Ege Bölgesi
Tescil Tarihi 2013"

Gemlik 21 Zeytin Fidanı

"Gemlik çeşidinin bir klonu olup Bursa'nın Gemlik ilçesinden selekte edilmiştir.Ağaç gelişme durumu orta kuvvetli, meyveler 3.62 g ağırlığında olup standart Gemlik çeşidine göre periyodiziteye eğilimi düşüktür ve periyodizite katsayısı 0.2312dir.
Meyve şekli oval, et oranı %85'tir.
Hasat periyodu : Kasım-Aralık
Verim : 15-20 kg/ağaç.
Önerilen Bölgeler : Marmara Bölgesi,Ege Bölgesi
Tescil Tarihi 2013"

Gemlik 27 Zeytin Fidanı

SAYFAMIZI PAYLAŞIN..!

Adres

Yazıkent Mahallesi
Bozdoğan/AYDIN
(MERKEZ)

İletişim

info@zeytincilik.com
0256 422 43 89

Linkler

Facebook
Youtube